Kiedy?

15-17 Października 2015

Gdzie?

Hotel Warszawianka, Jachranka 77, 05-140 Serock

Rejestracja

Zakończona

 

O Wydarzeniu

Firma Geotechnology wraz z partnerami ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pod nazwą „Geotechnology Racing Cup 2”.

Cześć teoretyczna odbędzie się w sali konferencyjnej Hotelu Warszawianka w Jachrance. Zajęcia praktyczne przewidziane są w ośrodku szkoleniowo-rekreacyjnym PROMENADA w Białobrzegach, gdzie każdy z uczestników będzie miał możliwość poczuć wpływ technologii na zjawiska takie jak: moc, przyspieszenie, brak grawitacji!

Serdecznie zapraszamy!JIM WILLIAMS 

„Ludzie uważają, że trzeba być odważnym, by mieszkać w Polsce. Ja jestem zachwycony Wrocławiem, a osoby, które pytają mnie z niedowierzaniem, dlaczego wybrałem akurat ten kraj, zachęcam do bycia dumnym z Polski i nie namawiania obcokrajowców, że gdzie indziej jest lepiej” – twierdzi Jim, artysta mim i dwukrotny laureat przeglądu kabaretów PAKA (Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej).

W 2010 r., przy minimalnym użyciu słów i bogatym wykorzystaniu wirtuozerskich umiejętności pantomimicznych, rozbawił publikę i wywołał entuzjazm Kuby Wojewódzkiego w półfinale Mam Talent.

W trakcie swoich komediowych stand-up’ów i innych przedsięwzięć kabaretowych Jim dąży do likwidowania barier między Polakami a obcokrajowcami mieszkającymi na co dzień obok nich. „Do swoich autorskich spektakli wykorzystuję zarówno spostrzeżenia z życia w Polsce jak i rzeczy, które mnie irytują w Ameryce. Integracja przez śmiech ma kapitalne znaczenie, a Polacy mają dystans do siebie, zresztą długa tradycja polskiego kabaretu jest tego najlepszym potwierdzeniem” – tłumaczy Jim, który jest doskonale świadomy, że granica między krytyką a żartem bywa niebezpiecznie śliska.MJ.SAX

Michał Jamróz - pełen pozytywnej energii, utalentowany saksofonista, który wykonuje niesamowite show na najlepszych imprezach w Polsce i nie tylko. MJ.SAX pokazuje jak można wykorzystać saksofon w muzyce klubowej, funky i oldschool. Jego kreatywność, miłość do muzyki pozwala mu odnaleźć się w każdym gatunku. Oczywiście zawsze w całkowicie oryginalny i innowacyjny sposób.

Grał już w Hiszpanii, Francji, Italii, Holandii, Belgii, Niemczech, Czechach, Bułgarii i w Egipcie. Saksofonista nie zapomina też o polskich słuchaczach. Obecnie każdy, kto jest żądny imprezy z prawdziwym powerem może go usłyszeć również w Naszym kraju.

 

Agenda / plan wydarzenia

Uroczyste Powitanie - Geotechnology

Geotechnology „Wspólna droga do sukcesu” - Geotechnology

Dlaczego warto kupować sprzęt od autoryzowanego partnera Cisco? - Cisco

Przerwa kawowa

 IBM Storwize Family - IBM

 Mobilny ekosystem według Zebra Technologies - Zebra

 Lunch

 Przygotuj się na biuro bez wydruków - Xerox

 IBM Spectrum - szerokie spektrum możliwości zabezpieczenia danych w perspektywie 3-5 lat - IBM

                               Pokaz na żywo: studium opłacalności "Butterfly", Instalacja, Nowy interfejs, odzyskiwanie i backup poczty, środowisk wirtualnych

 Veeam Backup&Replication- co nowego w wersji 9 - Veeam

Czas wolny, możliwość korzystania z Aqua Parku i Spa

              Uroczysta kolacja z atrakcjami, występ Stand-Up Jima Williamsa

Śniadanie

 Niezawodna sieć bezprzewodowa - Cisco

Przerwa kawowa 

 Konkurs z nagrodami – Cisco 

 Lunch

Transfer: Hotel Warszawianka - CKR Promenada

Geotechnology Racing Cup 2

              Powrót do hotelu

              Kolacja grillowa połączona z premierą filmu Geotechnology Racing Cup 2

Śniadanie

               Wymeldowanie z hotelu i wyjazd do domu

Organizatorzy

Zarejestruj się / nie przegap tego!

WAŻNE! Sugerowane obuwie podczas Geotechnology Racing Cup 2: Trekkingowe

Rozmiar w cm np. 55 cm. Zmierz miarką obwód głowy na wysokości czoła. Miarka nie może być luźna ani zbyt opięta.

Lokalizacja

Hotel Warszawianka
Jachranka 77
05-140 Serock